حمایت ستاد امر به معروف کردستان از پایان‌نامه‌های دانشجویی

برگزیده های زانست

  حمایت ستاد امر به معروف کردستان از پایان‌نامه‌های دانشجویی

  چاپفرستادن به ایمیل  مدیر پژوهش ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان از حمایت ستاد ستاد امر به معروف کردستان از پایان نامه‌های دانشجویی مرتبط با برنامه‌های ستاد خبر داد و گفت: مجوز تبدیل پایان‌نامه متناسب با اهداف ستاد به کتاب و چاپ و انتشار آن از دیگر حمایت‌های ما از پایان‌نامه‌های دانشجویی است.

   


  به گزارش خبرنگار کُرددانش, علی‌اصغر حسینی استاد دانشگاه و مدیر پژوهش ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان اظهار داشت: آسیب‌شناسی و ارائه راهکارهای علمی و عملی اولویت مدیریت پژوهش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان است.

  وی با بیان اینکه وضعیت حجاب و عفاف در دانشگاه‌ها و ادارات کل استان از جمله پژوهش‌هایی بود که در سال گذشته انجام شد، بیان کرد: امسال نیز با توجه به تاکید مسئولان ارشد استان، راهکارها، بررسی علل و عوامل استقبال کم کارکنان ادارات از شرکت در نماز جماعت و روند رو به رشد بدحجابی در محیط دانشگاه‌ها را در قالب تحقیقات میدانی در دستور کار قرار داده‌ایم.

  حسینی اعلام کرد: احصای آسیب‌های موجود در ادارات توسط خود مدیران و ارائه راهکارهای مقابله با آن از سوی حوزه پژوهش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در سال‌جاری از اولویت‌های ما خواهد بود.

  مدیر پژوهش ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان راهکارهای تحقق تقویت وحدت اسلامی به عنوان یکی از مهم‌ترین معروفات مد نظر رهبری را از دیگر برنامه‌های حوزه پژوهش ستاد عنوان کرد و افزود: با توجه به شرایط استان و اهمیت وحدت در آن این موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است.
   
  وی از حمایت ستاد از پایان نامه‌های دانشجویی مرتبط با برنامه‌های ستاد در مقاطع مختلف خبر داد و اعلام کرد: حمایت از پایان‌نامه‌ها بر اساس میزان کیفیت و امکان عملیاتی کردن آن بستگی دارد.

  مدیر پژوهش ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان خاطرنشان کرد: سلامت محیط خانوادگی، اقتصاد مقاومتی، اعتلای حجاب و عفاف، فرهنگ اسلامی، حفظ آبروی مردم  و عدالت اسلامی و موضوعاتی از این دست در حمایت از پایان‌نامه‌ها در اولویت خواهد بود.
   

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 58 کليک ها ايجاد شده در جمعه, 06 شهریور 1394 ساعت 10:16 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 5591

  آخرین اخبار سنندج