موافقت ایجاد دو رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور استان کردستان

برگزیده های زانست

  موافقت ایجاد دو رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور استان کردستان

  چاپفرستادن به ایمیل

   

  شورای گسترش آموزش عالی کشور با ایجاد  17 رشته در دانشگاه های پیام نور کشور از جمله  رشته "تاریخ" در مرکز سقز و رشته "ژئومورفولوژی" در گرایش برنامه ریزی محیطی در مرکز سنندج موافقت کرد.

  دانشگاه پیام نور استان کردستان

  به گزارش کُرددانش؛ شورای گسترش آموزش عالی با ایجاد 14 رشته کارشناسی ارشد و 3 رشته کارشناسی در دانشگاه پیام نور موافقت کرد.

   

  این شورابا ایجاد مقطع کارشناسی گرایش مشاوره رشته مددکاری اجتماعی و راهنمایی و مشاوره در واحد مهاباد و گرایش مدیریت و برنامه ریزی آموزشی علوم تربیتی در واحد لالجین موافقت کرد.

   

  همچنین شورای گسترش آموزش عالی با ایجاد مقطع کارشناسی ارشد رشته های "شرح نهج البلاغه"،"شیمی-شیمی تجزیه" در پیام نور واحد کرج، رشته "جغرافیا و برنامه ریزی شهری" در مراکز ارومیه و بابل ، رشته "مخابرات محیطی" در مرکز دماوند،رشته "تاریخ" در مرکز سقز،رشته "ژئومورفولوژی" در گرایش برنامه ریزی محیطی در مرکز سنندج،رشته "شیمی آلی" در گرایش های آلی و تجزیه در مراکز کرمانشاه و میاندوآب، رشته "برنامه ریزی روستایی" در مرکز نیشابور،"حقوق خصوصی" در مرکز ورامین، "مدیریت دولتی" در مرکز یزد،"برنامه ریزی رفاه اجتماعی" در واحد بوکان و "جغرافیا و برنامه ریزی شهری" در واحد مهاباد نیز موافقت کرده است.

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 146 کليک ها ايجاد شده در چهارشنبه, 28 مرداد 1394 ساعت 08:29 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 5570

  آخرین اخبار سنندج