طرح ضيافت انديشه دانشجويي در دانشگاه پيام نور کردستان آغاز بکار کرد

برگزیده های زانست

  طرح ضيافت انديشه دانشجويي در دانشگاه پيام نور کردستان آغاز بکار کرد

  چاپفرستادن به ایمیل


   

  طرح ضيافت انديشه دانشجويي استان کردستان با مشارکت 350 نفر از دانشجويان در دانشگاه پيام نور استان کردستان آغاز بکار کرد.

  کُرددانش
  به گزارش خبرنگار کُرددانش؛ در مراسم افتتاحیه طرح ضیافت اندیشه  دکتر اسکندر مرادي سرپرست دانشگاه پیام نور استان کردستان اظهار داشت:  اين طرح که براي اولين بار در سطح مراکز و واحدهاي دانشگاه پيام نور استان کردستان برگزار مي شود فرصتي ارزشمند براي رشد و تعالي معارف ديني و ارتقاي فرهنگ و فضاي تعامل و گفتگو در دانشگاه است.  سرپرست دانشگاه پيام نور استان کردستان افزود: ما تمام توانمان را در دانشگاه جهت اجراي مناسب اين طرح بکار بسته ايم و اميدواريم اين طرح در جهت ارتقاي فعاليتهاي فرهنگي و اجتماعي در بين دانشجويان موثر واقع شود.


  در اين مراسم حجت الاسلام و المسلمين عربشاهي مسئول طرح ضيافت انديشه گفت: در اين طرح که از 24 مرداد لغايت 29 مرداد در چهار مرکز سنندج، سقز، بيجار و مريوان دانشگاه پيام نور برگزار مي گردد ما پذيراي 350 نفر دانشجو هستيم.


  مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاههاي پيام نور استان کردستان در ادامه با اشاره به بخش فوق برنامه طرح ضيافت انديشه گفت: در بخش فوق برنامه مباحث مختلفي مانند توليد علم، بصيرت ديني، جريان شناسي سياسي، جنگ نرم، و سلامت روان مورد بحث قرار خواهد گرفت, علاوه بر اين برنامه هاي گوناگوني چون برگزاري کلاس مشاوره، نقد فيلم و گفتگوهاي آزاد نيز انجام خواهد شد.


  حجت الاسلام و المسلمين عربشاهي افزود: اين طرح درصدد است با مطرح کردن مباحث مفيد، محيط دانشگاه را به فضايي پاک براي جوانان تبديل کند و فضاي اخلاقي و معنوي را در ترم جديد براي توليد و کسب علم فراهم نمايد.

  حجت الاسلام و المسلمين حاج آقا شيخ الاسلام مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاههاي استان کردستان نيز در اين مراسم اظهار داشت: شما دانشجويان طرح ضيافت انديشه بايد خط شکن باشيد و بايد چنان عمل کنيد که همگان اين را باور کنند.


  وي با بیان اینکه دشمنان امروز مي خواهند دانشجو و استاد در بحث ها و مسائل سياسي ورود ديني نکنند و پرسش گر نباشند افزود: شما دانشجويان با ورود در بحث هاي گوناگون در قالب درست خود در دانشگاه ها دشمنان را نااميد کنيد و در اين راستا خط شکن باشید.

  حجت الاسلام و المسلمين شيخ الاسلام گفت: دانشجو بايد کار دانشجويي را جدي بگيرد و بيشترين وقت را هم براي عبادت و فکر کردن بگذارد, در واقع انتخاب بهترين کار در بهترين لحظه مي تواند جامعه را به بهره وري و ارزش افزوده بيشترين برساند.

  مسئول دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه هاي استان کردستان تأکيد کرد: دوران دانشجويي دوران زودگذر همراه با تجربه‌هاي شيرين فعاليت‌هاي دانشجويي است که دانشجويان بايد از اين فرصت نهايت استفاده را برده و در تمامي فعاليت‌هاي فرهنگي دانشگاه شرکت کنند.
   

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 135 کليک ها ايجاد شده در دوشنبه, 26 مرداد 1394 ساعت 12:51 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 5553

  آخرین اخبار سنندج