روز قدس، روز انزجار امت اسلامی از صهیونیسم است

برگزیده های زانست

  روز قدس، روز انزجار امت اسلامی از صهیونیسم است

  چاپفرستادن به ایمیل

   

  رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با دعوت از امت ولایت مدار کردستان برای شرکت در راهپیمایی روز قدس گفت: روز قدس روز انزجار امت اسلامی از صهیونیسم جنایتکار است.

   


  دکتر طیب قدیمی رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار کُرددانش, با بیان اینکه روز قدس یادگار گرانبهای امام خمینی (ره) است گفت: امروز بعد از گذشت بیش از 35 سال از اعلام روز جهانی قدس توسط رهبر کبیر انقلاب, به اهمیت و جایگاه قدس برای جهان اسلام پی می بریم.


  وی اظهار کرد: امروز عوامل مزدور صهیونیسم بین الملل و نظام سلطه برای مقابله با وحدت جهان اسلام با ایجاد گروه های به ظاهر اسلامی مثل داعش, طالبان, القاعده و... می خواهند به نام اسلام به تخریب جهان اسلام بپردازند.

  رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: شکوه و عظمت روز قدس در این ایام حساس که در جغرافیای اسلام، مستکبرین و مسلمانان را به جان هم انداخته بیشتر تاثیرگذار خواهند بود.


  قدیمی با بیان اینکه اگر تمام کشورهای اسلامی با هم اتحاد داشته باشند تهدیدی جدی برای اسرائیل میشوند  افزود: هدف سران استکبار از ایجاد گروه های تکفیری در منطقه, ایجاد تفرقه و خونریزی بین مسلمان به دست خود مسلمانان است که با این کار باعث نابودی اسلام شوند.

   
  رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان تاکید کرد: حضور جهان اسلام در راهپیمایی روز قدس برای دفاع از کودکان, زنان و مظلومین فلسطین می تواند پشتوانه معنوی و واقعی برای مبارزین باشد.


  وی تصریح کرد: راهپیمایی روز قدس باعث می شود مردم فلسطین در مقابل آمریکا و کشورهایی که رابطه های پنهان و آشکار با چنگال های آهنین و خونریز اسرائیل دارند, با ایمان, باور و یقین بیشتری تا پای جان مقاومت کنند.


  دکتر قدیمی ادامه داد: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس نشان دهنده مقابله آشکار با تهاجم وحشیانه رژیم صهیونیستی و حمایت آشکار با مردم بی دفاع فلسطین است.

  وی گفت: امید است همه مردم روزه دار در سراسر ایران و بویژه مردم استان کردستان در راهپیمایی روز قدس با شکوه بیشتری شرکت کنند و شکست اسرائیل و پشتیبانانش را به نظاره بنشینیم.

  وی در پایان تاکید کرد: خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی کردستان با حضور پرشور و چشمگیر خود در راهپیمایی روز قدس بار دیگر مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام خواهند زد.

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 33 کليک ها ايجاد شده در سه شنبه, 16 تیر 1394 ساعت 08:58 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 5337