آبیدر سنندج در آتش سوخت/عکس

برگزیده های زانست

  آبیدر سنندج در آتش سوخت/عکس

  چاپفرستادن به ایمیل

   

  آتش سوزی در کوه آبیدر که دقایقی قبل از تاریک شدن هوای امروز جمعه آغاز شد و در چهار جبهه در حال پیشروی بود به همت نیروهای مردمی و دولتی دو جبهه آن مهار شد.

   

  به گزارش خبرنگار کُرددانش؛آتش سوزی در کوه آبیدر که دقایقی قبل از تاریک شدن هوای امروز جمعه آغاز شد و در چهار جبهه در حال پیشروی بود به همت نیروهای مردمی و دولتی دو جبهه آن مهار شد.

  هر چند حضور گروه های امدادی و آتش نشانی برای رسیدن به منطقه آتش سوزی به دلیل کوهستانی و صعب العبور بودن منطقه به سختی و کندی صورت گرفت اما از ابتدای آغاز آتش سوزی هر لحظه بر تعداد  نیروهای مردمی برای مهار و کمک به خاموش کردن آتش در این کوه افزوده می شد.

  مردم با دست های خالی و بدون داشتن امکانات و تجهیزات راهی کوه آبیدر شدند تا بتوانند کمکی کنند به خاموش کردن آتش سوزی که در این منطقه در حال گسترش است.

  وزش باد مهار آتش سوزی در این منطقه را با مشکل مواجه کرده و نیروهای نظامی و انتظامی به ویژه لشکر ۲۸پیاده کردستان با تمامی امکانات در محل حاضر شد.

  به دلیل حضور بیش از حد مردم در دامنه کوه آبیدر هم اکنون راه بندان شدید و ترافیک در این مسیر ایجاد شده است و تردد وسائل نقلیه با سختی ممکن است.

   

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 154 کليک ها ايجاد شده در جمعه, 12 تیر 1394 ساعت 23:36 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 5317