کرد دانش پایگاه خبری تحلیلی دانشگاه های استان کردستان:: kurddanesh.coM | شرکت 20 شرکت دانش بنیان استان کردستان در جشنواره ملی علم تا عمل

برگزیده های زانست

  شرکت 20 شرکت دانش بنیان استان کردستان در جشنواره ملی علم تا عمل

  چاپفرستادن به ایمیل


  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان گفت: 20 واحد از شرکت‌های دانش‌بنیان استان کردستان برای شرکت در جشنواره ملی "علم تا عمل" معرفی  شده‌اند.

   

  کُرددانش
  به گزارش کُرددانش؛ حسین فیروزی در جلسه هماهنگی حضور کردستان در نمایشگاه علم تا عمل که با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی و روسای دانشگاه‌های استان برگزار شد، اظهار داشت:‌ پنجمین دوره برگزاری جشنواره "علم تا عمل" سوم تا هفتم اسفندماه سال‌جاری با حضور استان‌های مختلف کشور در تهران برگزار می‌شود.
  وی هدف از برگزاری نمایشگاه را,  کمک به تحقق اقتصاد دانش‌بنیان به عنوان یکی از مهم‌ترین مباحث مورد توجه در برنامه توسعه پنجم، چشم‌انداز 20 ساله و ابلاغیه مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.

  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان یکی از جلوه‌های تحقق اقتصاد دانش‌بنیان را حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان دانست  و گفت: برگزاری چنین نمایشگاه هایی از مهم آن است.
  وی گفت: مهم‌ترین ویژگی پنجمین نمایشگاه از ایده تا عمل, تبدیل این جشنواره به یک برند ملی است که با تحقق این مهم شرکت‌هایی که به این نمایشگاه راه پیدا می‌کنند، می‌توانند محصولات خود را با سهولت بیشتری و تبلیغات کمتری به بازار ارائه کنند پس واحدهای دانش‌بنیانی که در جشنواره شرکت می‌کنند، با توجه به سطح توانایی می‌تواند، برند را برای استان خود بدست آورد.
  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از ضایع شدن حق استان‌هایی که حرف زیادی برای گفتن در این زمینه ندارند تصمیم بر این شده که هر استانی بنا به سهمی تعریف شده بتواند، شرکت‌ها و واحدهای که دانش‌بنیان هستند را برای حضور در این نمایشگاه معرفی کند.
  وی افزود: بر همین اساس 20 واحد از شرکت‌های دانش‌بنیان را که از نظر آیتم‌های تعریف شده بیشترین امتیاز را داشتند احصاء‌و برای حضور در این نمایشگاه معرفی شده‌اند.
  معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان  بیان داشت: این شرکت‌های انتخاب شده از نظر تراز فروش محصولات نیز نسبت به خود استان از جایگاه بسیار خوبی برخوردار هستند و امیدواریم نمایندگان خوبی برای کردستان در این نمایشگاه باشند.
  وی گفت: کم‌ترین کاری که دانشگاه‌ها می‌توانند با شرکت در این نمایشگاه و بازدید از آن انجام دهند، آوردن این فناوری‌ و ایده‌پردازی‌ها به استان است.
  فیروزی در پایان با بیان اینکه ظرفیت‌های زیادی در کردستان وجود دارد که متاسفانه نتوانسته‌ایم آنها را به خوبی در کشور معرفی کنیم، اظهار کرد: باید از تمام ظرفیت‌ها در راستای معرفی توانایی‌های استان استفاده و حضور توانمند در این نمایشگاه نیز می‌تواند بستری برای تحقق این مهم باشد.

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 17 l تاریخ ارسال چهارشنبه, 29 بهمن 1393 ساعت 07:44 توسط زانست ایران l کد خبری: 4456

  اضافه‌ كردن نظر

  زانست ایران نظراتی را که حاوی توهین یا افترا است، منتشر نمی کند.
  لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.


  آخرین اخبار سنندج