کارگر زحمت کش سنندجی دستبند طلای 36 گرمی را به صاحبش بازگرداند

برگزیده های زانست

  کارگر زحمت کش سنندجی دستبند طلای 36 گرمی را به صاحبش بازگرداند

  چاپفرستادن به ایمیل

   

  کُرددانش؛ در یک اقدام خدا پسندانه آرمان محمدی قصریان از کارگران سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری سنندج دستبند طلا به وزن 36 گرم را به صاحبش بازگرداند.

  کُرددانش

  این یابنده طلا، گفت: یک ماه پیش و پس از اطفای حریق آبیدر در یکی از پارک های آبیدر برای رفع خستگی روی چمن دراز کشیده بودم که ناگهان دستبند طلا را زیر دست خود احساس کردم.
  آرمان محمدی قصریان، افزود: فردای همان شب طلای مورد نظر را بدون اینکه دچار کوچکترین وسوسه ای شوم به سازمان پارک ها و فضای سبز تحویل دادم و تلاش همکاران برای پیدا کردن صاحبش آغاز شد.
  وی در ادامه عنوان کرد: پس از گذشت 20 تا 25 روز از یافتن دستبند آقای لطفی و همسرش برای پیدا کردن آن به سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری مراجعه کردند.
  وی بیان کرد: پس از تحقیقات انجام شده مشخص شد چند مدت پیش که این خانواده برای تفریح به پارک آبیدر مراجعه کرده اند طلا از داخل کیف صاحب آن می افتد و گم می شود و این زوج بعد از برگشتن از مسافرت، با وجود پیگیری موفق به پیدا کردن طلای گم شده نمی شوند.
  لطفی که شغل وی مسافر کشی است نیز در این زمینه گفت: ما دیگر کاملا از یافتن این دستبند ناامید شده بودیم تا اینکه یک روز چند مسافر را به آبیدر بردم و در آنجا از چند نفر از کارگران سازمان پارک ها در مورد دستبند پرسیدم که کارگران هم گفتند مقداری طلا توسط یکی از همکاران پیداه شده و تحویل سازمان داده شده است.
  آقای لطفی اظهار کرد: خرسندم از اینکه این کارگر زحمتکش با ایمان قوی و یک اقدام خداپسندانه باعث خوشحالی و رفع نگرانی ما شده است.
  شهردار سنندج هم در این رابطه گفت: حرکت خیرخواهانه این کارگر خدوم و زحمتکش باعث سربلندی مجموعه شهرداری شده است و این نشانگر آن است که کارکنان شهرداری علاوه بر خدمات رسانی شایسته به شهروندان در امور خیرخواهانه و خداپسندانه هم شرکت دارند.
  کامیاب شادمان افزود: طی مراسمی به صورت ویژه از این کارگر تقدیر خواهد شد و نسبت به تغییر وضعیت شغلی این کارگر با وجدان نیز اقدام می شود.
  این دستبند طلا 36 گرمی در حضور شهردار و مدیر اداره حراست تحویل این خانواده سنندجی گردید.

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 126 کليک ها ايجاد شده در چهارشنبه, 28 مرداد 1394 ساعت 06:28 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 5566

  آخرین اخبار سنندج