مجوز دو کمپ ترک اعتیاد به دلیل تخلف در کردستان لغو شد

برگزیده های زانست

  مجوز دو کمپ ترک اعتیاد به دلیل تخلف در کردستان لغو شد

  چاپفرستادن به ایمیل


  کُرددانش؛  مدیرکل بهزیستی استان کردستان از لغو مجوز فعالیت دو کمپ ترک اعتیاد در استان خبر داد و گفت: این دو کمپ به دلیل تخلفات گسترده ای که داشتند لغو مجوز شدند و از فعالیت آنها جلوگیری شده است.


  سید صباح قریشی روز سه شنبه در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کردستان در سنندج با اظهار تاسف از اینکه کمپ های ترک اعتیاد به سمت درآمدزایی و کسب سود مالی می روند افزود: در گذشته رویکرد این کمپ ها در راستای مسایل انسانی و اخلاقی و به منظور نجات معتادین بود اما این رویکرد اکنون درآمدزایی و سود دهی شده است.

  وی گفت: با کمپ هایی که قوانین را رعایت نکنند به شدت برخورد می شود و مجوز فعالیت آنها لغو خواهد شد.

  او خواستار توجه ویژه به کمپ ترک اعتیاد بانوان سنندج نیز شد و گفت: بانوان معتادی که در این کمپ نگهداری می شوند غیر از مساله اعتیاد با مشکلات دیگری روبرو هستند و نیازمند توجه ویژه در زمینه اختصاص اعتبارات مورد نیاز برای رسیدگی به این افراد هستیم.

  مدیرکل بهزیستی کردستان با اشاره به اینکه بودجه ملی این کمپ ها کفاف هزینه های این کمپ ها را نمی دهد خواستار اختصاص بودجه استانی برای این موضوع شد.

  قریشی خواستار افزایش اعتبارات استانی حوزه مبارزه با اعتیاد شد و افزود: بودجه های کنونی جوابگو نیست و انتظار داریم خیرین نیز به کمک این حوزه بیایند.
   

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 40 کليک ها ايجاد شده در چهارشنبه, 20 خرداد 1394 ساعت 07:21 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 5164

  آخرین اخبار سنندج