تکیه برخی از مدیران کُردستان بر صندلی استراحت و بیخیالی

برگزیده های زانست

  تکیه برخی از مدیران کُردستان بر صندلی استراحت و بیخیالی

  چاپفرستادن به ایمیل  کُرددانش؛ به جرات می توان گفت که بسیاری از مشکلات استان کُردستان در زمینه توسعه، اشتغالزایی و مدیریت به نبود مدیران متخصص و البته برخی مدیران بیخیال ادارات بر می گردد که گویی صندلی مدیریت جای استراحت و آرامش است نه خدمت به مردم.
   

  نوای آبیدر نوشت، به جرات می توان گفت که بسیاری از مشکلات استان کُردستان در زمینه توسعه، اشتغالزایی و مدیریت به نبود مدیران متخصص و البته برخی مدیران بیخیال ادارات بر می گردد که گویی صندلی مدیریت جای استراحت و آرامش است نه خدمت به مردم.
   
   
  این را به وضوح در وضعیت مدیریتی ادارات، توسعه نیافتگی کُردستان و بحران بیکاری می توان مشاهده کرد.
   
  از طرف دیگر حضور در جلسات مستمر ادارات از دیگر وظایف اصلی این مدیران است چرا که آنها حقوق ماهانه خود را برای همین امورات دریافت می کنند.
   
  روز گذشته در کارگروه سلامت کُردستان به محور بررسی بهداشت و تامین آب شرب شهرها و روستاهای استان، "علیرضا آشناگر" معاون سیاسی امنیتی استانداری کُردستان با گلایه و انتقاد از عدم حضور مدیران برخی از ادارات در جلسه های بسیار مهم گفت: در جلساتی که برای سلامت مردم تصمیم گیری می شود خود مدیر باید حضور داشته باشد.
   
  وی تاکید کرد همراه مدیران دستگاه های اجرایی باید کارشناسان نیز در جلسات حضور یابند اما باید این حضور با اطلاع و آگاهی کافی از موضوع جلسه و با آمار و اطلاعات مستند و دقیق باشد.
   
  این انتقادات معاون سیاسی امنیتی استانداری کُردستان نشان از بی توجهی برخی از مدیران به سلامت مردم کُردستان است که با حضور نیافتن در چنین جلساتی مهر تاییدی بر آن می زنند.
   
  این تذکرها و نارضایتی از نبود مسئولیت پذیری مدیران نیز بارها در کلام نمایندگان مردم کُردستان در مجلس به گوش رسیده است اما گویی جاذبه های صندلی مدیریتی بسیاری از مدیران را مسخ کرده است.
   
  این مدیران باید به یاد داشته باشند که بر صندلی تکیه زده اند که اعتبار و درجه آن توسط همین مردم تایید و تامین شده است و روزی آن را نیز از دست خواهند داد و آن روز است که اگر کم کاری نسبت به مردم کرده باشند باید جوابگوی تک تک آنها باشند.
   

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 40 کليک ها ايجاد شده در سه شنبه, 19 خرداد 1394 ساعت 10:09 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 5150

  آخرین اخبار سنندج