مگر دراین چند سال ملت ایران آب نخورده‌ و تشنه مانده‌اند؟!

برگزیده های زانست

  مگر دراین چند سال ملت ایران آب نخورده‌ و تشنه مانده‌اند؟!

  چاپفرستادن به ایمیل


  کُرددانش؛ عضو جامعه اسلامی مهندسین گفت: مگر طی این چند سال ملت ایران آب نخورده‌اند و تشنه مانده‌اند که رئیس جمهور حل مشکل آب را در رابطه با لغو تحریم‌ها می‌بیند؟


  بهادر ولی‌زاده عضو جامعه اسلامی مهندسین در گفتگو با «خبرگزاری دانشجو»، با اشاره به اظهارات روز گذشته رئیس جمهور در همایش هفته محیط زیست مبنی بر اینکه تحریم‌ها باید از بین بروند تا سرمایه‌گذار به کشور بیاید و باید سرمایه‌گذاری انجام شود از مشکل آب خوردن مردم تا مشکلات مالی و بانکی مردم حل شود، اظهار داشت: مردم رئیس‌جمهور را انتخاب می‌کنند تا مشکلاتشان را با برنامه‌ریزی درست حل نکند نه اینکه حل مشکلات کشور را فقط و فقط در به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته‌ای ببیند.
   
  وی ادامه داد: گره زدن همه چیز به تحریم‌ها و مذاکرات هسته‌ای اقدامی نادرست است اگر بخواهیم تا این حد کشور را ناتوان در حل مشکلات ببینیم چگونه می‌توان به پیشرفت دست پیدا کرد ملت ایران بعد از انقلاب اسلامی با شدیدترین تحریم‌ها مواجه بودند اما دیدیم که در همین شرایط هم حرکت رو به جلو داشتند و در تمامی زمینه‌ها به پیشرفت‌های چشم‌گیری دست پیدا کردند.
   
  عضو جامعه اسلامی مهندسین تاکید کرد: ناامید کردن افکار عمومی و ایجاد این تصور که خودمان قادر به حل مشکلاتمان نیستیم اقدامی ناشایست است و باید گویندگان این سخنان ازمردم معذرت خواهی و در مواضع خود تجدید نظر کنند.
   
  ولی‌زاده با بیان اینکه مگر طی این چند سال ملت ایران آب نخورده‌اند و تشنه مانده‌اند؟! که رئیس جمهور حل مشکل آب را در رابطه با لغو تحریم‌ها می‌بیند یا اینکه متخصصین داخلی توانایی حل مشکل آب را ندارند؟!، گفت: لازم است تا به این سوال پاسخ دهند که آیا با لغو تحریم‌ها منابع آبی افزایش می‌یابد؟! نباید اظهارنظرهایمان به گونه‌ای باشد که دشمن شاد شود در سال همدلی و هم زبانی دولت و ملت لازم است تا مسئولان نیز خود را در کنار مردم ببینند و در جهت حل مشکلات آنان از هیچ اقدامی فروگذار نکنند چیز که ماندنی است ملت ایران و استقامتشان است و به یاری خداوند این انقلاب با رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به پیش می‌رود.
   
   

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 63 کليک ها ايجاد شده در سه شنبه, 19 خرداد 1394 ساعت 08:13 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 5147

  آخرین اخبار سنندج