جوان 17 ساله مریوانی در دریاچه زریوار مریوان غرق شد

برگزیده های زانست

  جوان 17 ساله مریوانی در دریاچه زریوار مریوان غرق شد

  چاپفرستادن به ایمیل


  کُرددانش؛ یک جوان 17 ساله اهل روستای کولان شهرستان مریوان بر اثر بی احتیاطی و عدم رعایت حریم شنا در دریاچه زریبار مریوان غرق شد و علارغم احیا در بیمارستان فجر مریوان به دلیل ایست قلبی، فوت شد.


  رییس بیمارستان فجر مریوان در این ارتباط به خبرنگار ایرنا گفت: مهران فرهادی جوان 17 ساله به همراه چند تن از دوستان خود در حریم دریاچه زریوار اقدام به آب تنی می کنند که بر اثر بی احتیاطی و عدم رعایت حریم دریاچه و اصول شنا، این جوان جان خود را از دست داد.

  شاپور احمدی تصریح کرد: بعد از انتقال این جوان به بیمارستان فجر با تلاش بی وقفه تیم پزشکی علائم حیاتی وی احیا شد و به ای سی یو بیمارستان منتقل گردید اما متاسفانه این جوان در ساعت یک بامداد امروز به دلیل ایست قلبی، جان خود را از دست داد.

  وی با ابراز تاسف از این حادثه یادآور شد: با شروع فصل گرما و افزایش دما در بهار و تابستان، سیل عظیمی از جوانان و حتی افراد میانسال برای شنا به حاشیه های دریاچه زریبار هجوم می آورند.

  او با اشاره به اینکه در طول چند سال گذشته شاهد مرگ افراد زیادی در حاشیه دریاچه بوده ایم گفت: اهمال کاری و بی توجهی خود افراد و خانواده های آنها باعث به وجود آمدن چنین اتفاقات ناگواری در طول سال می شود.
   

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 40 کليک ها ايجاد شده در سه شنبه, 19 خرداد 1394 ساعت 08:11 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 5146

  آخرین اخبار سنندج