امروز مشت های گره کرده جوانان کردستانی, غاصبان صهیونیسم را نشانه گرفت

برگزیده های زانست

  امروز مشت های گره کرده جوانان کردستانی, غاصبان صهیونیسم را نشانه گرفت

  چاپفرستادن به ایمیل

  امروز فریادهای دادخواهی مردم کردستان که تن هر مستکبری را به لرزه می اندازد در خیابان های سنندج طنین انداز شد و مشت های گره کرده جوانان کردستانی, غاصبان صهیونیسم را نشانه گرفت و نفرت و انزجار خود را از غاصبان قدس شریف و حامیانشان اعلام کردند.

   

  به گزارش خبرنگار کُرددانش؛ مردم سنندج امروز با گام های پولادین و مشت های گره زده, ندای الله اکبر که نشانه ای از ظلم ستیزی ملت های مسلمان است را به صدا درآوردند.

   

  امروز مشت های گره کرده جوانان کردستانی, غاصبان صهیونیسم را نشانه گرفتند و نفرت و انزجار خود را از غاصبان قدس شریف و حامیانشان اعلام کردند.

   

  امروز تنها این مشت‌ها نبود که بر سر استکبار فرود آمد، بلکه همه انزجار امت اسلام از زیاده خواهی و زورگویی استکبار بود که بر سر آنان آوار شد تا بدانند، آوار کردن خانه‌های فلسطینی بر ساکنان آن چه طعمی دارد.

   

  امروز قطره قطره جمعیت، اقیانوسی شد که ترس و هراس را بر دل آمریکا، اروپا، اسراییل و همه سران مرتجع عربی انداخت، تا روز احیای اسلام روزی باشد برای از بین بردن کفر جهانی.

   

  امروز همه با مشت‌های گره کرده فریاد آزادی قدس شریف این پاره تن اسلام را یک پارچه صدا زدند و به قدر‌ت‌های استکباری جهان و صهیونیسم بین‌الملل اعلام کردند که تا آزادی قبله‌گاه نخست خود از پای نخواهند نشست.

   

  امروز دریای بیکران مردم سنندج به خروش آمد تا فریاد نابودی اسراییل و آزادی فلسطین را در دنیا طنین انداز کنند و به همه دنیا اعلام کنند که هرگاه عضوی از امت واحد اسلامی به درد بیاید، دیگر مسلمانان آرام نخواهند نشست و برای دفاع از مسلمانان و مظلومان عالم به صحنه خواهند آمد.

   

  مومنان روزه‌دار سنندج این مسافران پرواز رمضان، با کوله‌باری سرشار از معنویت به صحنه آمدند تا معنویت رمضان را به سیاست اسلامی پیوند بزنند و به دنیا اعلام کنند که سیاست ما عین دیانت ماست.

   

  همه به میدان آمده بودند تا با زبان روزه, لبیک و ندای مظلومیت‌خواهی مسلمانان را سر داده و به جهانیان اعلام کنند که شیشه عمر صهیونیسم در حال شکستن است و فروریختن آن به حیات تمام مستکبران پایان خواهد داد.

   

  این روزها که جهانیان شاهد هستند دستان آغشته به خون، فساد و طغیان استکبار جهانی و پدیده نامشروع صهیونیسم بین‌الملل و سفاکان اشغالگر قدس در سرزمین مقدس فلسطین تیغ کین و تظلم را وحشیانه و عریان بر تن مسلمانان شجاع و مؤمن این دیار و سرزمین کشیده‌اند, مردم سنندج دست‌ها را بار دیگر به هم دادند و بغض‌ها را بر سر بیدادگران فریاد زدند و آزادی قدس شریف را خواستار شدند.

   

  امروز سنندج سراسر اعتراض شد, جهانی سراسر اعتراض به ستمی که سال‌هاست اندیشه آزادمردان جهان را زخمی کرده است.

   

  مردم سنندج که بارها و بارها در عرصه‌های مختلف شور همبستگی و حقانیت خواهی خود را در لبیک به آرمان‌های انقلاب به نمایش گذاشته بودند و کارنامه درخشانی از خود در تمامی این صحنه ها به جا گذاشته‌اند، امروز هم در لبیک به ندای بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) و منویات مقام معظم رهبری به صحنه آمدند تا حماسه سیاسی خود را با دفاع از حقانیت اسلام و مسلمین و حمایت از مظلوم تکمیل کنند.

   

  آيتم جزئيات

  بازدید ها: 213 کليک ها ايجاد شده در پنجشنبه, 18 تیر 1394 ساعت 18:23 توسط زانست ایران شناسه آيتم: 5383

  آخرین اخبار سنندج